€ 1700/mc + zakwaterowanie

Bez języka dla par dam fizyczną pracę w Niemczech 2019 w sklepie od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Sierpień 13, 2019 4:29 am
  • Wygasa: 13 dni, 15 godzin

Oferta aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Niemczech również bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 w Hamburgu dla par w sklepie przy wykładaniu towarów na półki, przygotowywaniu ekspozycji itp.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca o charakterze fizycznym przy wykładaniu towarów na półki sklepowe
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kontrola produktów na regałach – sprawdzanie dat ważności, zdejmowanie, uzupełnianie nowymi, przeliczanie, ustawianie nowych cen, samodzielne przygotowywanie ekspozycji itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • czynne prawo jazdy oraz auto – wymagane jedno na parę
  • umiejętność pracy w grupie
  • dobra kondycja fizyczna
  • elastyczność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • umowę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Fizyczna praca w sklepie, Hamburg 08/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-w-sklepie-z-hamburga-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 6515d51b08ac3233