€ 12-20/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na budowie remonty i wykończenia Menden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Menden
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 30, 2021 2:19 am

Oferujemy zatrudnienie w Menden dla budowlańców przy remontach i wykończeniach. Niemcy praca od zaraz w budownictwie bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy remontach i wykończeniach

Lokalizacja: Menden – okolice Dortmundu, Niemcy

Zarobki: od 12-20 euro netto na godzinę pracy – w zależności od posiadanych kwalifikacji, doświadczenia oraz pracy jaką się wykona, dla ekip rozliczenie za mkw za skończone mieszkanie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie demontaż, gładzie, szpachlowanie, malowanie, tapetowanie, układanie płytek i paneli, montaż listew, lakierowanie itp.
  • dodatkowe etaty dla hydraulików oraz elektryków

Oczekiwania:

  • doświadczenie
  • zgłoszenia najlepiej od ekip budowlanych
  • własna działalność – Gewerbe lub gotowość do założenia (pracodawca zapewnia pomoc w założeniu)

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na minimum 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • dla chętnych stałe zlecenia
  • opcja pobierania zaliczek lub rozliczenia co kilka tygodni
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie, przejazdy wewnętrzne, narzędzia, zezwolenie na pracę, odzież roboczą

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • i.oldakowski@proconstruction.eu

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-w-budownictwie-przy-wykonczeniach-od-zaraz-menden-dortmund/

ID ogłoszenia: 5116102c9a704b3c