€ 9,80/h brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech przy pakowaniu kawy od zaraz w Hünfeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hünfeld
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 13, 2022 00:36

Firma z Hünfeld poszukuje od zaraz pakowaczy do ciekawej pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy pakowaniu kawy również bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zapewnione będzie nieodpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz zestawów kawowych

Miasto: Hünfeld, Niemcy

Pensja: 9,80 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 15

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługiwanie urządzeń produkcyjnych
  • praca polega na pakowaniu kawy z kubkiem
  • zadania wykonywane są przy linii

Wymagania:

  • dostępność na okres od 6 do 8 tygodni
  • możliwość pracy w soboty
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • autem będzie znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B oraz własne auto będzie mile widziane

Zapewniamy:

  • stałe wsparcie rezydenta ze strony agencji
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • bardzo dobre zarobki
  • opcja pracy dla par
  • zamieszkanie zapewnia i opłaca pracodawca
  • brak zeitkonta
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • pomoc w przygotowaniu dokumentów

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższy link:

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/316846/0/

ID ogłoszenia: 126627978be6d0e3