€ 6000-12000 brutto PLN

Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorach malin, jeżyn od zaraz Jork 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Jork
  • Opublikowany: lipiec 30, 2021 02:20

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Jorku przy zbiorach owoców malin, jabłek i jeżyn. Oferta sezonowej pracy w Niemczech 2021 dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zamieszkanie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów owoców

Miejscowość: Osterladekop 49, 21635 Jork

Zarobki: na akord, miesięcznie około 6000-12000 PLN brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w gospodarstwie rolnym przy zbiorach malin, jeżyn oraz jabłek

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • status ucznia/studenta

Zapewniamy:

  • sezonową pracę w Niemczech
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę w rozliczeniu akordowych lub na godziny w wymiarze 6-7 dni w tygodniu
  • miejsce zamieszkania
  • polskojęzyczny zespół (dlatego kandydaci nie muszą znać języka niemieckiego)

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszam do kontaktu telefonicznego. Można dzwonić na numer:

  • +49 1517 5967248

Wiadomości SMS będą usuwane.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-zbiory-malin-jezyn-jablek-bez-jezyka-niemcy-praca-sezonowa-w-jork-2021/

ID ogłoszenia: 7846102f0422a03d