€ 12,85/h brutto

Fizyczna praca Niemcy dla par bez języka sortowanie odzieży używanej od zaraz Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 4, 2022 3:27 am
  • Wygasa: 1 dzień, 18 godzin

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla par przy sortowaniu odzieży używanej. Od zaraz zatrudnienie w Cottbus dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Miasto: Cottbus, Niemcy

Zarobki: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zadania przy taśmie lub stołach
  • praca manualna polegająca na sortowaniu odzieży używanej

Oczekiwania:

  • zręczność, energiczność
  • zdyscyplinowanie
  • zdolność do pracy w grupie
  • dostępność od zaraz
  • brak problemów ze zdrowiem
  • brak nałogów
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • uniform służbowy
  • pracę w systemie zmianowym
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • ubezpieczenie oraz dostęp do świadczeń socjalnych
  • bezpłatne zamieszkanie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie aplikacji mailowo, z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen@fastmail.com

W tytule zgłoszenia prosimy wpisać: „Sortowanie odzieży używanej, Cottbus”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dla-par-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-od-zaraz-sortowanie-odziezy-uzywanej-cottbus/

ID ogłoszenia: 54361d2d75825a76