€ 15,25/h +premia

Bez języka praca w Niemczech 2020 na magazynie sieci Kaufland od zaraz k. Stuttgartu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: sierpień 7, 2020 04:43

Od zaraz w okolicach Stuttgartu do podjęcia praca w Niemczech na magazynie sieci sklepów Kaufland. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka przy kompletowaniu i przygotowaniu towaru dla marketów detalicznych należących do sieci.

Magazynier Wydania Towaru/ Komisjoner

Miejsce pracy: Centrum Dystrybucyjne w miejscowości Möckmühl (Niemcy, okolice Stuttgartu)

Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Twoje zadania:

prawidłowe przygotowanie towaru celem dystrybucji do marketów Kaufland w dziale artykułów suchych, chłodzonych lub mrożonych
kompletacja palet mieszanych
odstawianie gotowych zamówień do strefy załadunku
praca przy pomocy systemu słuchawkowego (wymagana znajomość cyfr od 0 do 9 i różnej ich kombinacji w języku niemieckim)
praca na maszynach do kompletacji o najwyższym standardzie

Oczekujemy od Ciebie:

gotowości do pracy fizycznej, również w soboty oraz w święta
samodzielnej i rzetelnej pracy
mile widziane doświadczenia w pracy w magazynie
zaangażowania, lojalności i odpowiedzialności
ze względu na położenie magazynu wymagany jest własny samochód

Zapewniamy Ci:

pracę bezpośrednio w firmie Kaufland (bez firm pośredniczących)
odpowiedzialne zadania
bezpośredniego przełożonego (kierownika zmiany) mówiącego po polsku
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa 15,25 € + premia w zależności od wydajności)
liczne dodatki: m.in. dodatek zmianowy, dodatek nocny, dodatek za nadgodziny

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

Aplikacja przez formularz na stronie (krótki link): http://bit.do/kaufland-magazyn

źródło: www.pracuj.pl/praca/magazynier-wydania-towaru-komisjoner-möckmühl,oferta,7562385

ID ogłoszenia: 405f28a02624b64