€ 1880/mc brutto

Dla par od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu ciastek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Lipiec 5, 2019 4:51 am

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie w firmie z Düsseldorf dla par również bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 1880 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 3

Obowiązki:

  • prosta praca przy kontroli jakości, obsłudze maszyn oraz pakowaniu ciastek
  • zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej w pozycji stojącej

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • prawo jazdy kat.B
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • chęć podjęcia zatrudnienia na dłużej

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie około 400 euro miesięcznie plus media
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego przejazdu do Niemiec
  • dla najlepszych pracowników stałą umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pakow/a5/06/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-niemcy-dla-par-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 9245d1e66f1a8aba

1 odpowiedź na “Dla par od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu ciastek Düsseldorf”

  1. Zainteresowane są 2 osoby możliwość pracy od zaraz numer telefonu to 731600259 e-mail minionki243@gmail.com