€ 6000-9000 zł brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz bez języka zbiory marchwi, sałaty Ulm 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Opublikowany: wrzesień 21, 2021 2:41 am

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie 2021 w Ulm przy zbiorach marchwi, sałaty, rzodkiewki. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów warzyw

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 1500 do 2000 euro netto miesięcznie – czyli od około 6000 – 9000 PLN miesięcznie brutto

Obowiązki:

  • prosta praca w gospodarstwie rolnym przy zbiorze, plewieniu i pakowaniu do skrzynek marchwi, sałaty, rzodkiewki
  • do zadań może również należeć praca na hali w charakterze pakowacza-sortowacza zbioru

Oczekiwania:

  • wiek od 18 do 60
  • gotowość do pracy na minimum 2 miesiące

Zapewniamy:

  • dobre zarobki oraz terminowe wypłacanie pensji
  • zatrudnienie w małym gospodarstwie z Ulm
  • przyjazną, rodzinną atmosferę
  • nie ma zamieszkania dla par – kobiety z kobietami, mężczyźni z mężczyznami, nie robimy wyjątków
  • pracę sezonową na okres 2 miesięcy
  • dla najlepszych i chętnych opcja podjęcia zatrudnienia stałego
  • około 10 godzin dziennie pracy – zapewniona duża liczba godzin

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do aplikowania telefonicznie, pod numerem:

  • +49 152 11877780

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-sezonowa-bez-jezyka-przy-zbiorach-warzyw-marchwi-salaty-ulm-2021/

ID ogłoszenia: 5076148c19f046e4