€ 7000-16000 PLN/mc

Budownictwo Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz przy regipsach 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do uzg.
  • Opublikowany: wrzesień 17, 2021 02:35

W budownictwie od zaraz aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka przy regipsach – sucha zabudowa karton-gips. Zatrudnienie z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę.

Monter suchej zabudowy. PRACA OD ZARAZ!

W związku z rozwojem firmy zatrudnimy na stanowisko:

Monter systemów suchej zabudowy/brygadzista/kierownik.

Szukamy osób przede wszystkim z doświadczeniem, ale również pomocników do przyuczenia m.in.: w suchej zabudowie, szpachlowaniu, szlifowaniu i malowaniu.

Praca przy montażu oraz wykańczaniu obiektów biurowych.

Opis stanowiska

– montaż konstrukcji do suchej zabudowy,

– montaż płyt kartonowo-gipsowych,

– szpachlowanie, szlifowanie,

– wykończenie ścian/sufitów,

Wymagania:

– doświadczenie w pracy na stanowisku montera płyt kartonowo-gipsowych,

– dyspozycyjność,

– profesjonalne podejście do powierzonych zadań

– znajomość rysunku technicznego

– mile widziana znajomość j. niemieckiego/angielskiego w stopniu komunikatywnym potrzebnym na budowie

– atutem będą prawo jazdy kat.B

– zaletą będzie znajomość nowoczesnych technologii stosowanych w budownictwie

Oferujemy:

– atrakcyjne warunki finansowe,

– stabilne zatrudnienie z dużym frontem robót

– umowa o pracę,

– praca na terenie Niemiec (delegacje) – ubezpieczenie A1,

– ubrania i sprzęt firmowy,

– diety delegacyjne,

– dojazd do pracy,

– zakwaterowanie,

– samochód służbowy,

– Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu na stanowisko kierownicze

Praca na nowoczesnym sprzęcie.

Zapraszam do kontaktu 7-2-5-1-5-8-6-4-8

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/monter-suchej-zabudowy-niemcy-CID4-IDL88qu.html

ID ogłoszenia: 696143ceb2ad9c7