€ 14,18 €/h +25-50% dodatku

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz bagażowy na lotnisku we Frankfurcie nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: czerwiec 30, 2023 00:45

Lotnisko we Frankfurcie nad Menem poszukuje bagażowych od zaraz do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2023 możliwe bez znajomości języka niemieckiego, ponieważ pracodawca organizuje intensywny kurs językowy. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zapewnione za opłatą.

PRACOWNIK OBSŁUGI BAGAŻOWEJ NA LOTNISKU – FRANKFURT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Załadunek bagaży i przewożenie ich do samolotów
Załadunek do luków bagażowych
Rozładunek z samolotu, przewóz i rozładunek na taśmę bagażową do odbioru przez pasażerów
Kierowanie i obsługa urządzeń i pojazdów przeładunkowych
Przyjmowanie i zabezpieczanie samolotów
Obsługa towarów niebezpiecznych
Usuwanie bagażu z systemu przenośników bagażu
Załadunek i rozładunek wózków bagażowych i kontenerów
Kodowanie bagażu i odprawa
Sortowanie bagażu

WYMAGANIA:

Sprawność fizyczna
Zaświadczenie o niekaralności (warunek konieczny)
Gotowość do pracy zmianowej, w weekendy oraz w nadgodzinach
Udokumentowane ostatnie 5 lat aktywności zawodowej (warunek konieczny)
Czynne prawo jazdy kat. B
Gotowość do odbycia 6-12 tyg. kursu j. niemieckiego w formie on-line zakończonego egzaminem

ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą (nie przez Agencję)
Długotrwałe zatrudnienie w renomowanej niemieckiej firmie
Szkolenia przygotowujące do rozpoczęcia pracy oraz podnoszące kwalifikacje
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (14,18 euro brutto/ godzina + dodatki zmianowe: +25% dodatku do stawki godzinowej za pracę zmianę nocną, + 50% dodatku do stawki godzinowej za pracę w niedziele, + 100 % dodatku do stawki godzinowej za pracę w dni świąteczne; po 6 mies. STAWKA GODZINOWA WZRASTA po 6 mies.: 14,53 euro brutto/h, po 24 mies. 14,86 euro brutto/h, po 36 mies.: 15,40 euro brutto/h)
Wynagrodzenie na czas trwania kursu niemieckiego- 1000 euro netto/ miesiąc
Dodatek relokacyjny w wysokości 1000 euro brutto, który wypłacany jest w czterech transzach, po 250 euro brutto/tygodniowo
Możliwość pracy w nadgodzinach
Zakwaterowanie blisko pracy
Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
Możliwość aplikacji bez wysłania CV
Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
Pomoc w organizacji wyjazdu
Stałą opiekę ze strony ImpactJob

JAK APLIKOWAĆ?

Aplikacja przez formularz na stronie (krótki link):

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/320884/0/

ID ogłoszenia: 2556499c7716e9f0