€ 1780-1980/mc

Praca w Niemczech 2018 od zaraz pakowanie przekąsek bez języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Kwiecień 8, 2018 6:05 am

Pilnie poszukujemy osób bez znajomości języka do pakowania solonych przekąsek w fabryce z Frankfurtu nad Menem. Od zaraz oferta pracy w Niemczech 2018 na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Miejscowość: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 3

Zarobki: 1780 euro brutto miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące a potem podwyżka do 1980 euro miesięcznie

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie solonych przekąsek przy linii
  • obowiązkiem będzie paletowanie produktów lub przygotowywanie kartonów zbiorczych
  • ponadto inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • dostępność od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziane osoby z własnym atutem
  • przestrzeganie zasad BHP

  • pracownik ma zorganizowane na miejscu lokum, położone ok. 4 km od fabryki, w cenie 180 euro miesięcznie zapewnione jest zakwaterowanie w 2-3 osobowych pokojach lub za 250 ruro pracownik ma pokój samodzielny
  • umowę na okres 2 miesięcy próbnych z opcją przedłużenia dla osób najlepiej wypełniających swoje obowiązki
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • terminowe wypłacanie pensji

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM na poniżej podany adres kontaktowy:

  • arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „PRZEKĄSKI, Frankfurt nad Menem 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-pakowaniu-przekasek-bez-jezyka-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 1285ac88c4b6e541

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech 2018 od zaraz pakowanie przekąsek bez języka Frankfurt nad Menem”

  1. Witam serdecznie obecnie jestem w Niemczech w Aurich pracuje zle chce zmienic prace na dogodniejsze warunki wiadomo kasa . Jestem zainteresowany moj numer tel 697298554