€ 1960 +zakwaterowanie

Fizyczna praca Niemcy dla par bez znajomości języka w sklepie od zaraz 2021 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Marzec 30, 2021 4:34 am
  • Wygasa: 5 dni, 22 godzin

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy wykładaniu towarów. Zatrudnienie w sklepie z Hamburga dla par bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1960 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • fizyczna praca w sklepie wielkopowierzchniowym znanej sieci
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolowanie jakości produktów, wykładanie nowego asortymentu, wycieraniu półek, samodzielne przygotowywanie oraz zmienianie ekspozycji

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • wysoka sprawność fizyczna
  • wielozadaniowość
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • możliwość do pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na okres 3 miesięcy
  • dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia
  • sprawną oraz bezpieczną rekrutację online
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • wdrożenie w obowiązki
  • pełne wsparcie na miejscu

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Praca w sklepie, Hamburg 03/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-w-sklepie-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 6156061b6cd7d490