€ 11,50/h +zakwaterowanie

Bonn, praca Niemcy dla pomocy kuchennej od zaraz bez języka 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonn
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 5, 2021 03:06

Bez znajomości języka w rejonie Bonn możliwa od zaraz legalna praca w Niemczech w restauracji na stanowisku pomocy kuchennej. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione nieodpłatnie.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Start: od lutego 2021

Miejsce zatrudnienia: Bonn, Niemcy

Wynagrodzenie: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac pomocniczych w zależności od potrzeby
  • jest to praca na zmywaku, przy dbaniu o porządek, obsługiwaniu urządzeń kuchennych, wynoszeniu odpadów
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Wymagania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • pełna samodzielność
  • solidność
  • brak nałogów
  • umiejętność pracy pod presją
  • wielozadaniowość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres 3 miesięcy
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • bezpłatne wyżywienie – 3 posiłki oraz woda/herbata/kawa
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • wysokie zarobki
  • rzetelne przeszkolenie
  • środki ochrony indywidualnej

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Niemcy praca dla pomocy kuchennej, Bonn 02/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-do-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-jako-pomoc-kuchenna-bonn-2021/

ID ogłoszenia: 922601894bb1c186