€ 1800/mc brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie z zabawkami Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 24, 2017 06:21

Hurtownia zabawek z Essen oferuje zatrudnienie na magazynie dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy zbieraniu zamówień, rozładunku, załadunku i pakowaniu towaru.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Wynagrodzenie: 1800 euro miesięcznie brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • głównym obowiązkiem będzie kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniem
  • przyjmowanie i rozładunek dostaw
  • pomoc w załadunku
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • elastyczność
  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • przejrzyste warunki współpracy – zapewniona współpraca na podstawie umowy niemieckiej
  • zatrudnienie do świąt Bożego Narodzenia
  • opcja przedłużenia umowy dla pracowników najlepszych
  • odpłatne zamieszkanie, koszt miesięczny to 150 euro od osoby, pracodawca zapewnia miejsce w wynajętym mieszkaniu

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “magazynzzabawkami/11/17” nalezy przesłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-essen/

ID ogłoszenia: 9825a1711dd5bced