€ 14,50/h brutto

Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka od zaraz na myjni samochodowej Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 13, 2020 4:59 am
  • Wygasa: 7 dni, 13 godzin

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem. Od zaraz zatrudnienie bez znajomości języka na myjni samochodowej w Berlinie przy myciu oraz sprzątaniu samochodów.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na myjni samochodowej w pełnym wymiarze godzinowym
  • obowiązkiem będzie odkurzanie wnętrz, trzepanie i mycie dywaników, pranie tapicerki jeżeli będzie taka konieczność, przecieranie plastików, wycieranie kurzu, mycie szyb od wewnątrz, polerowanie, woskowanie itp.
  • aktualnie często nasi pracownicy wykonują usługi ozonowania oraz odkażania samochodów

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • duża zaletą będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • solidność, sumienność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie w podobnej pracy lub przy detailingu – może być hobbistyczne

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • gwarancja dużej liczby godzin pracy + opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • ubezpieczenie
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w hotelu pracowniczym
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie rezydenta Polaka

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM, na adres dostępny poniżej:

  • arbeiteinstellen@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca fizyczna na myjni, Berlin 2020”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-fizycznej-w-niemczech-bez-jezyka-na-myjni-samochodowej-berlin/

ID ogłoszenia: 2455fad07721baa0