€ 11,85 +zakwaterowanie

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory pomidorów Torgau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Torgau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 25, 2022 02:37

Aktualna oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach papryki i pomidorów. Zatrudnienie w Torgau od zaraz dla chętnych bez znajomości języka. Bezpłatne zamieszkanie zorganizowane jest przez pracodawcę na miejscu.

Lokalizacja: Torgau, Niemcy

Pensja: 11,85 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów pomidorów i papryki

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie pracy sezonowej w szklarni przy pomidorach i papryce
  • do zadań należeć będzie pielęgnowanie warzyw, zbiór, wykonywanie prac porządkowych i pakowanie

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • umiejętność pracy pod presją
  • brak nałogów
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę do podjęcia od zaraz
  • bezpłatne zakwaterowanie – zapewnione na miejscu w ogrzewanym domku jednorodzinnym
  • pomoc rezydenta Polaka przez cały okres trwania umowy
  • uczciwe i terminowe wynagrodzenie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV oraz LM na adres poniższy:

  • zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „szklarnia 11/2022″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-zbiory-pomidorow-papryki-bez-jezyka-torgau/

ID ogłoszenia: 360637f862a6c032