€ 1300 netto +mieszkanie

Berlin, praca w Niemczech bez języka na produkcji czekolady od zaraz w fabryce

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 18, 2020 03:00

Fabryka czekolady z Berlina poszukuje od zaraz pracowników produkcji również bez znajomości języka do podjęcia pracy w Niemczech. Zakwaterowanie będzie zorganizowane na miejscu!

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Lokalizacja: Berlin, Magdeburg – Niemcy

Pensja: 1300 € netto “na rękę”

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji czekolady
  • obowiązkiem będzie stojąca praca przy linii produkcyjnej, polegająca na pakowaniu artykułów, kontroli jakości, sortowanie itp.
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • szybkość w nawiązywaniu kontaktów
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • punktualność
  • otwartość
  • preferowanie zgłoszenia od kobiet

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej na czas określony
  • przejrzyste warunki zatrudnienia w Niemczech z drukiem A1, dodatkowym ubezpieczeniem oraz kartą EKUZ
  •  stałe wsparcie rezydenta
  • system trójzmianowy
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w wyposażonych mieszkaniach, pokoje są 2 osobowe
  • opcja otrzymania dodatkowym premii – np. za pełna frekwencję, oraz dwie roczne na święta i wakacje
  • za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych obowiązuje dodatek +25%, za niedziele +50% a za święta +100%

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem formularza.

Krótki link: http://bit.do/berlin-czekolada

źródło: mg-solutions.pl

ID ogłoszenia: 6065e45d7a317da6