€ 2100/mc +premie, dodatki

Praca Niemcy 2020 bez znajomości języka na produkcji czekolady od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 18, 2020 3:08 am

Atrakcyjne ogłoszenie dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji czekolady. Zatrudnienie 2020 w fabryce z Kolonii dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od stycznia 2020

Liczba wakatów: 4

Pensja: 2100 euro brutto miesięcznie plus premie i dodatki

Umowa: na pół roku z opcją przedłużenia

Obowiązki:

  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce na produkcji czekolady
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie gotowych wyrobów, wykonywanie nieskomplikowanych i powtarzalnych prac przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • gotowość do pilnego podjęcia zatrudnienia
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • samodzielność, zaangażowanie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • pomoc koordynatora Polaka
  • pracę w systemie zmianowym
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wsparcie przy organizacji przejazdu do Niemiec
  • legalne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. pc/k/01/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-czekolady-bez-jezyka-koln-2020/

ID ogłoszenia: 555e2206a61492c