€ 12,50/h +dodatki, napiwki

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka kierowca kat.B-dostawca pizzy Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 8, 2021 02:35

Pizzeria z Lipska poszukuje od zaraz kierowców kat.B do pracy w Niemczech na stanowisku dostawcy. Zatrudnienie bez znajomości języka przy rozwożeniu jedzenia do klientów. Zakwaterowanie dla pracowników możliwe odpłatnie.

Stanowisko: Kierowca kat. B – dostawca pizzy

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę pracy oraz dodatki i napiwki

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca dla dostawcy w pizzerii
  • obowiązkiem pracownika będzie przyjmowanie zleceń i rozwożenie gorącej pizzy do klientów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pobieranie opłat i wydawanie reszty

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. b
  • mała ilość punktów karnych
  • bardzo dobra orientacja w terenie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie zdrowotne
  • auto służbowe, telefon komórkowy, kartę paliwową
  • szkolenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca czerwca 2021. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Niemcy dostawca pizzy, Lipsk – imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: pl.stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-niemcy-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-pizzy-od-zaraz-lipsk-2021/

ID ogłoszenia: 22660b9580e5fc97