€ 8 euro/h + dodatki

Zbiory malin, truskawek oferta sezonowej pracy w Niemczech 2018 Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 5, 2017 05:55

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców miękkich – truskawek i malin. Oferta już na rok 2018 w gospodarstwie z okolic Augsburga dla osób bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru owoców

Miasto: okolice Augsburga, Niemcy

Pensja: 8 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki

Umowa: od kwietnia 2018

Zakres zadań:

  • praca sezonowa przy zbiorach malin i truskawek z upraw polowych i tunelowych
  • pracownik ma normy godzinowe, które wynoszą około 10-15 kilogramów

Wymagania:

  • doświadczenie w podobnej pracy jest preferowanie
  • dobre zdrowie
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • wytrzymałość, pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na mniej więcej 6 tygodni
  • niemiecką umowę sezonową
  • pracę 6 dni w tygodniu
  • dużą liczbę godzin pracy
  • płatne zamieszkanie zapewnione w cenie 7 euro dziennie
  • dodatki za wydajną pracę
  • możliwość pobierania zaliczek raz na tydzień

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

Krótki link: http://bit.do/truskawki2018

Link bezpośredni: http://www.seibold-erdbeeren.de/Jobs.html

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-2018-przy-zbiorach-malin-truskawek-augsburg/

ID ogłoszenia: 7465a25a0ddda97a