€ 15/h brutto

Niemcy praca fizyczna dla par bez języka sortowanie odzieży od zaraz 2022 w Augsburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 12, 2022 1:33 am

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie 2022 w Augsburgu dla par bez znajomości języka i doświadczenia na stanowisku sortowacza.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży

Lokalizacja: Augsburg, Niemcy

Pensja: 15 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca manualna przy ręcznym sortowaniu odzieży używanej
  • praca fizyczna wykonywana w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • wysoka zwinność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • brak uczuleń/alergii
  • zwinność, energiczność
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • pełna punktualność
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • świadczenia socjalne
  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie na pełen etat do podjęcia od zaraz
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres poniższy:

  • zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej/08/2022″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-sortowanie-odziezy-dla-par-bez-jezyka-augsburg/

ID ogłoszenia: 91362f526ddc522e