€ 1820 euro brutto/mc

Bez języka dam pracę w Niemczech dla par produkcja kanapek Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 2 mce próbne z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: Lipiec 28, 2017 4:27 am

Od zaraz zatrudnimy chętnych bez znajomości języka do pracy w Niemczech. Ogłoszenie z Hamburga skierowane do par dotyczące produkcji kanapek, wrapów przy taśmie w fabryce.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc: 6

Pensja: 1820 euro brutto miesięcznie plus dodatki

Miejsce: Hamburg, Niemcy

Zakres zadań:

  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie zadań przy taśmie produkcyjnej, polegającym na układaniu składników i zwijaniu wrapów
  • zadania wykonywane będą w specjalnej odzieży, czepku i rękawicach

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • znajomość zasad BHP do pracy z żywnością
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia albo wykształcenia w kierunku gastronomicznym
  • preferowane zgłoszenia od osób znających zasady pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • całkowicie darmowa pomoc w procesie rekrutacyjnym
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • pracę na 2 miesiące próbne z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia na podstawie niemieckiej umowy
  • zakwaterowanie zorganizowane w hotelu robotniczym za 150 euro od osoby lub 250 euro od pary
  • jest opcja wynajęcia mieszkania 2 pokojowego za 450 euro miesięcznie
  • nowoczesny zakład pracy
  • dobre zaplecze socjalne

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani zapraszamy do wysłania wiadomości z CV, LM oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych, na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

Wiadomość prosimy zatytułować: „Produkcja kanapek Hamburg”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-kanapek-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 820597a55367b0d6