€ 7,000.00

Od zaraz praca Niemcy na budowie przy dociepleniach Frankfurt nad Menem 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 30, 2019 03:27

Aktualnie poszukujemy pracowników budowlanych do montażu dociepleń. Niemcy praca we Frankfurcie nad Menem na budowie od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany do dociepleń

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Pensja: atrakcyjna

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • do zadań należeć będzie samodzielny montaż izolacji termicznej – montaż wełny, styropianu
  • tynkowanie maszynowe i ręczne

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość pracy na wysokościach
  • aktualne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • samodzielność, wysoka precyzja, dokładność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wysokie zarobki
  • opcja pobierania zaliczek
  • rocznie 24 dni urlopu
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • zestaw porządnej odzieży roboczej
  • dodatek dla kierowcy auta służbowego w wysokości 60 EUR na miesiąc
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski co 2 tygodnie na 3 dni
  • premie w wysokości do 1200 euro na osobę za polecenie pracowników
  • pracę w wymiarze ok. 9-10 godzin na dzień
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • profesjonalne narzędzia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • praca@conexio.pl

Kontakt telefoniczny, dostępny od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8 do 20 pod numerem: 722 240 044

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-na-budowie-od-zaraz-przy-dociepleniach-fasad-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 4655d3f36959b487