€ Do uzg.

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy recyklingu w Bassum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bassum
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: grudzień 22, 2020 04:27

Dla pracowników fizycznych także bez znajomości języka propozycja pracy w Niemczech od zaraz w Bassum przy recyklingu – sortowaniu surowców wtórnych. Zakwaterowanie zapewnione dla pracowników odpłatnie.

Firma BERYL JOB CENTER z Opola (Nr Agencji 23859)

pilnie poszukuje:

PRACOWNIK RECYKLINGU / NIEMCY € / DUŻO GODZIN = DUŻO €€ / BEZ ZNAJOMOŚCI J. NIEMIECKIEGO

Miejsce pracy: NIEMCY, BASSUM

BERYL JOB CENTER POSZUKUJE PRACOWNIKÓW DO PRACY NA TERENIE NIEMIEC

STANOWISKO: PRACOWNIK RECYKLINGU

LOKALIZACJA: BASSUM

ATRAKCYJNA STAWKA!!!! PRACA OD JUŻ!!!! DUŻO GODZIN = DUŻO €€€€!

OPIS STANOWISKA:

SORTOWANIE ODPADÓW RÓŻNEGO RODZAJU TJ. PAPIER / SZKŁO / PLASTIK / ODPADY BUDOWLANE / DREWNO / ODPADY BIO – MIESZANE
PRACA DO PRZYUCZENIA

WYMAGANIA:

CHĘCI DO PRACY
DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ

OFERUJEMY:

ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ
POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS / €
LICZNE PREMIE I BONUSY – SYSTEM POLEĆ PRACOWNIKA

APLIKACJA:

Za pośrednictwem formularza na stronie: http://bit.do/bassum

źródło: www.infopraca.pl/praca/pracownik-recyklingu-niemcy-eur-duzo-godzin-duzo-eureur-bez-znajomosci-j-niemieckiego/niemcy-bassum/16080472

ID ogłoszenia: 5125fe1423ef15d5