€ Do uzg.

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory szparagów od zaraz 2021 Waldsee

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Waldsee
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 27, 2021 03:46

Oferujemy zatrudnienie w gospodarstwie z Waldsee od zaraz przy zbiorach szparagów. Niemcy praca sezonowa 2021 dla Polaków bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru warzyw

Miasto: Waldsee, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Umowa: od zaraz do połowy czerwca 2021

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca na polu przy zbiorach szparagów

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B
  • preferujemy zgłoszenia od mężczyzn
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • odpowiedzialność
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe do połowy czerwca 2021
  • pracę również bez znajomości języka
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem: 06236 – 409140

Adres:
Gänsehof Akermann
Schifferstadter Straße 106
67165 Waldsee

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorach-szparagow-2021-waldsee/

ID ogłoszenia: 6426086f6dc66841