€ 2060/mc brutto

Dla par Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka w sklepie od zaraz wykładanie towaru Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 29, 2022 01:55

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla par w sklepie wielkopowierzchniowym. Zatrudnienie w Hamburgu od zaraz także bez znajomości języka przy wykładaniu towarów na półki.

Stanowisko: Pracownik sklepu

Start: od zaraz

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Pensja: 2060 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • zatrudnienie w markecie należącym do dużej sieci sklepów wielkopowierzchniowych
  • do zadań należeć będzie pilnowanie czystości w alejkach, wykładanie nowych produktów, zmienianie ekspozycji, wykładanie nowych towarów, zmiana cen, wystawianie promocji

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • zdolność do pracy w grupie
  • wydajność, energiczność, solidność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • gotowość do pracy w środowisku monitorowanym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • 40 godzin pracy tygodniowo
  • możliwość pracy w nadgodzinach (które są dodatkowo płatne)
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • stałe zatrudnienie dla pracowników najlepszych
  • opcja pobierania zaliczek w wysokości do 150 euro raz na tydzień
  • darmowe zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na poniżej podany adres kontaktowy: |

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Praca w sklepie, Hamburg 05/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-fizyczna-bez-jezyka-od-zaraz-wykladanie-towaru-w-sklepie-hamburg/

ID ogłoszenia: 462626a319a9ea6d