€ 1600 netto+zakwaterowanie

Bez języka dam pracę w Niemczech jako pomoc kuchenna od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 22, 2022 1:08 am

Restauracja z Monachium od zaraz poszukuje osoby do pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie bez znajomości języka przy wsparciu zadań na kuchni. Zakwaterowanie darmowe zapewnione będzie na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Pensja: 1600 euro netto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 1600 euro netto miesięcznie

Zakres zadań:

  • prace porządkowe – mycie blatów, sprzętów kuchennych, praca na zmywaku
  • przygotowywanie składników
  • przynoszenie składników z magazynku i chłodni
  • wynoszenie odpadów
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • solidność, pracowitość
  • umiejętność współpracy
  • wielozadaniowość
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne
  • wysoka kultura osobista
  • motywacja i zaangażowanie

Zapewniamy:

  • na miejscu opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • premie dla pracowników z pełną frekwencją
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • pełen etat
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie
  • dla najlepszych stałą umowę o pracę
  • dodatki do pensji podstawowej – paczki świąteczne, darmowy parking

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pomoc kuchenna, Monachium 2022”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-w-monachium/

ID ogłoszenia: 48762d5d8d15ae6b