Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 2660+premie, dodatki

Bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji czekolady od zaraz fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 17, 2023 01:56
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji czekolady od zaraz fabryka Berlin

Opis

Od zaraz słodka praca w Niemczech na produkcji czekolady w fabryce z Berlina. Ogłoszenie 2023 także dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu i będzie ono płatne (koszt potrącany z wynagrodzenia).

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miasto: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 2660 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

Poszukujemy pracownika do fabryki spożywczej zajmującej się produkcją wyrobów czekoladowych, takich jak tabliczki z różnymi nadzieniami i bakaliami. Do zadań należy samodzielna obsługa maszyn i urządzeń, dbanie o jakość produktów oraz ich pakowanie. Wymagane jest również przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy przy produkcji żywności.

Oczekiwania:

Wymagania stawiane kandydatom na pracownika produkcji czekolady obejmują: samodyscyplinę, dobrą kondycję fizyczną, gotowość do podjęcia pracy od zaraz, zaangażowanie w wykonywane obowiązki, wysoką motywację oraz skrupulatne wykonywanie powierzonych zadań.

Zapewniamy:

Zapewniamy system pracy w systemie 3-zmianowym, opiekę polskiego rezydenta, możliwość podjęcia pracy od zaraz, płatny urlop wypoczynkowy, zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej oraz dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej umowy o pracę. Pracownicy mają również możliwość pobierania zaliczek raz w tygodniu oraz korzystania z odpłatnego zakwaterowania w cenie 300 euro miesięcznie od osoby. Oferujemy rzetelne przeszkolenie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz ubezpieczenie zdrowotne.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pc/b/02/23

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-czekolady-praca-niemcy-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 52263ee3b90b70a7

   

ilość wszystkich wyświetleń: 86, dzisiaj: 0

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.