€ 2300 +premie, dodatki

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji czekolady fabryka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 29, 2020 4:02 am

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce z Kolonii na produkcji czekolady. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia płatne zamieszkanie na czas trwania umowy.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Wakaty: 6

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 2300 euro brutto miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Obowiązki:

  • praca przy linii produkcyjnej, polegająca na dbaniu o wysoką jakość produktów oraz procesów produkcji
  • pracownik będzie również odpowiedzialny za dostarczanie półproduktów, dbanie o ciągłość produkcji, odpowiednie pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • pełna samodzielność
  • przyjazne nastawienie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wydajność, zaangażowanie
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • pomoc koordynatora Polaka
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • pracę w systemie zmianowym
  • uniform służbowy oraz środki ochrony indywidualnej
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie
  • niemiecką umowę o pracę na okres 1.5 roku
  • uczciwe zarobki i stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “Nr ref. pc/k/05/20” prosimy przesłać drogą elektroniczną, wraz z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolady-w-koln/

ID ogłoszenia: 1355ed010995dcb0

1 odpowiedź na “Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji czekolady fabryka Köln”

  1. Witam jestem zainteresowana tą ofertą razem z siostrą