€ 10/h euro + zakwaterowanie

Bez języka sezonowa praca Niemcy od zaraz przy zbiorze brukselki 2018 Chemnitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Chemnitz
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 6, 2018 07:05

Poszukujemy do sezonowej pracy w Niemczech chętnych bez znajomości języka. Zatrudnienie 2018 od zaraz w gospodarstwie rolnym z Chemnitz przy zbiorze brukselki.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru brukselki

Miejscowość: Chemnitz, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 10 euro brutto na godzinę pracy

Wynagrodzenie: 10 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: na czas określony, ok. 3-4 tygodnie

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbiory brukselki
  • zadania wyglądają następująco – pracownik siedzi na specjalnym kombajnie, który podjeżdża do kłączy na których rośnie brukselka, podcina je a osoba zatrudniona musi je zebrać i włożyć w odpowiednie miejsce

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • własne ubrania
  • pracowitość, zwinność, solidność
  • zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową na 3-4 miesiące
  • wsparcie koordynatora Polaka na cały okres zatrudnienia
  • przejazdy samochodami służbowymi do najbliższych sklepów
  • darmowe zakwaterowanie w ogrzewanych mieszkaniach

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: zbiory-brukselki 11/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorach-brukselki-bez-jezyka-chemnitz/

ID ogłoszenia: 465be0afdb4ec85