€ 7,50 netto/h + zakwaterowanie

Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory truskawek w szklarni 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 9, 2018 6:50 am

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od 3 kwietnia 2018 przy zbiorach truskawek w szklarni. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka na okres około 2,5 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Termin: od 3 kwietnia 2018

Umowa: na około 2,5 miesiąca

Zarobki: stawka godzinowa 7,50 euro netto do ręki – po potrąceniu za opłaty na zamieszkanie i odjęciu podatku

Lokalizacja: Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca polowa przy zbiorach truskawek
  • pracodawca może wymagać wykonywania innych prac o charakterze rolniczo gospodarczych

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • posiadanie własnej odzieży – rękawiczek, obuwia
  • trochę gotówki – na własne potrzeby w pierwszych dniach
  • zmotywowanie
  • odpowiedzialność pracowitość
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w wymiarze od 50 do 60 godzin tygodniowo
  • pracę na 2,5 miesiąca
  • zatrudnienie od 3 kwietnia do 10 czerwca
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus pensje
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w 2-4 osobowych pokojach – bez dostępu do internetu
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • niemcy@bispol.com z dopiskiem w nagłówku: Zbiór truskawek stołowych NIEMCY

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-truskawek-w-szklarni-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 6525aa1b621c7922