€ 1800-2200 netto/mc*

Bez znajomości języka praca Niemcy na magazynie spożywczym od zaraz 2023, Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: styczeń 27, 2023 02:06

Od zaraz w Magdeburgu dla komisjonerów oferta pracy w Niemczech na magazynie art. spożywczych. Zatrudnienie 2023 również bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu i koszt w większości pokryty przez pracodawcę.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Realizacja/kompletowanie zamówień przy pomocy prostego systemu
Podstawowa obsługa pojazdu elektronicznego do przewożenia palet / koszyków w obrębie magazynu znanej niemieckiej sieci marketów spożywczych
Dodatkowe proste prace w obrębie nowoczesnego magazynu logistycznego

WYMAGANIA:

Doświadczenie oraz znajomość języka nie jest wymagana (!)
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
Punktualność, dokładność i rzetelność

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

Umowa o pracę na czas określony na pełen etat (gwarantowana ilość godzin)- umowa bazująca na niemieckim prawie pracy i płacy, podatek dochodowy do Finanzamt
Szkolenie zakładowe oraz stała opieka na miejscu w języku polskim (szkolenie 100% płatne przez Pracodawcę)
Stawka godzinowa od 12,50 EUR do nawet 17,00 EUR w zależności od wydajności w pracy
Po okresie 9 miesięcy podwyżka wynagrodzenia do stawki godzinowej od 15,10 EUR + premie  (ok. 1.800-2.200 EUR netto miesięcznie)
W pełni wyposażone zakwaterowanie z dostępem do Internetu – organizowane i w przeważającej części finansowane przez Pracodawcę
Praca w systemie zmianowym (zmiana ranna, popołudniowa, nocna) – zgodnie z grafikiem
Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (23:00 – 6:00) – 25% dodatku do stawki zaszeregowania, praca w niedzielę (50% dodatku)
Premie za ponadnormatywną wydajność w pracy
Premie półroczne (wakacyjna oraz świąteczna)
W pełni płatne dni świąteczne wolne od pracy (!)
Pełny wymiar urlopu wypoczynkowego zgodnie z k.p.
Możliwa dodatkowa praca w weekendy
Stała opieka polsko-niemieckich koordynatorów projektu na miejscu (szkolenie w j. polskim)
Pracownicze pakiety sportowe – w zależności od lokalizacji

APLIKACJA:

Przez formularz na stronie:

www.bit.ly/magazyn-spoz

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/265671/0

ID ogłoszenia: 41663cefa906103b