€ 13/h brutto +dodatki

Dam pracę w Niemczech bez języka przy remontach na budowie od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 29, 2022 02:25

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Bremen dla budowlańców bez znajomości języka na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik remontowo budowlany – regipsiarz

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Pensja: 13 euro brutto na godzinę pracy

Termin: pół roku

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w firmie działającej na terenie Niemiec w budownictwie przy remontach i wykończeniach
  • do zadań należeć będzie wykończenia od kładzenia podłóg, montaż regipsów, gipsowanie, malowanie, samodzielny montaż okien, drzwi, układanie glazury itp.
  • zlecenia to głównie duże obiekty – szkoły, biura, szpitale, możliwe prace w domach i mieszkaniach

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • doświadczenie w pracy na budowie – konieczna fachowość

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania
  • pomoc przy relokacji
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pracę w zgranym, częściowo polskojęzycznym zespole

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do aplikowania mailowo, na adres:

  • info@janik-ausbau.de

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem:

  • +4915215086174

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-jezyka-na-budowie-przy-remontach-regipsy-szpachlowanie-malowanie-w-bremen/

ID ogłoszenia: 73063ac1ddb2a8f4