€ 7,70/h netto

Bez języka sezonowa praca w Niemczech zbiory winogron od zaraz 2021 Landau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Landau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 28, 2021 02:43

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze winogron. Zatrudnienie 2021 na plantacji z Landau od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pracownik zbioru owoców

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,70 euro netto na godzinę pracy

Lokalizacja: Landau, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie od zaraz na plantacji w Landau przy zbiorze winogron – ścinaniu kiści i pakowaniu do skrzynek

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • preferowane osoby młode, zwinne, najlepiej mężczyźni

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe od zaraz
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego
  • umowę na 4 do 5 tygodni

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 695-644-964

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbior-winogron-sezonowa-praca-niemcy-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-w-landau-2021/

ID ogłoszenia: 9786152074c2f46d