€ od 1600 €

Od zaraz praca w Niemczech na magazynie z odzieżą bez języka w Winsen 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Winsen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Czerwiec 5, 2020 4:08 am

W miejscowości Winsen od zaraz legalna praca w Niemczech na magazynie z odzieżą. Zatrudnienie 2020 możliwe bez znajomości języka niemieckiego przy kompletowaniu i pakowaniu zamówień.

Miasto: Winsen

Stawka: 10,15 €/h (ok 1600 € miesięcznie)

Opis oferty:

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Komisjoner na magazynie z odzieżą

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

Zakres obowiązków:

komisjonowanie odzieży przy pomocy skanera i wózka ręcznego,
pakowanie towaru,
ogólne prace magazynowe.

Wymagania:

chęć do pracy,
gotowość do wyjazdu do Niemiec,
mile widziane doświadczenie w komisjonowaniu,
znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!

Oferujemy:

niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym,
zarobki ok 1600€ brutto/miesiąc (stawka godzinowa 10,15€ brutto),
możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy,
opiekę polskiego koordynatora,
bezpłatny transport,
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania.

Aplikacja przez stronę:

www.issp.pl/oferta-szczegoly/?id=54

ID ogłoszenia: 3205ed599f44bfdb