€ 12,50/h +zakwaterowanie

Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz jako żywa maskotka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 22, 2022 01:16

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie na stanowisku żywej maskotki z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik agencji reklamowej – Żywa maskotka

Miasto: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w dziale promocji dla agencji reklamowo-eventowej na stanowisku żywej maskotki
  • pracownik odpowiedzialny będzie za obsługiwanie eventów, rozdawanie ulotek w specjalnym stroju

Oczekiwania:

  • wzrost 170 cm
  • optymizm, przyjazne nastawienie
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • umowę na czas określony z opcją przedłużenia
  • solidne zarobki
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: maskotka Berlin 07/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-jako-zywa-maskotka-berlin/

ID ogłoszenia: 19362d97ed54c32b