€ 13-14,50/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech dla par od zaraz na magazynie odzieżowym Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 7, 2022 03:03

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na magazynie hurtowni odzieży z Hamburga. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2022 dla par również bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i pakowaniu wysyłek.

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stanowisko: Pracownik hurtowni odzieżowej

Miejscowość: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 13 do 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Umowa: na pół roku

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni odzieżowej przy wykonywaniu prac porządkowych, pomocniczych, rozładunku, obsłudze wózka, przyjmowaniu i rozładunku dostaw, kompletowaniu zamówień itp.

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
  • możliwość pracy w środowisku monitorowanym

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • legalną umowę na pół roku
  • niemieckie warunki
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • zakwaterowanie zapewnione w cenie 500 euro miesięcznie od pary

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Magazyn odzieżowy Hamburg 01/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-dla-par-bez-jezyka-na-magazynie-odziezowym-w-hamburgu/

ID ogłoszenia: 22261d755e6c3420