€ 1600-2600

Budownictwo Niemcy praca bez znajomości języka remonty i wykończenia Oberndorf am Neckar

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Oberndorf am Neckar
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 5, 2018 04:53

Zatrudnienie w Oberndorf am Neckar dla budowlańców bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik remontowo wykończeniowy w budownictwie

Miejscowość: Oberndorf am Neckar, Niemcy

Zarobki: 1600 do 2600

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • jest to praca budowlana przy remontach lub wykończeniach nowych obiektów

Oczekiwania:

  • konieczność posiadania własnej działalności – polskiej lub niemieckiej
  • czynne prawo jazdy kat.B – lub dla osób które nie posiadają konieczność zorganizowania sobie pomocnika z prawem jazdy kat.B
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • własne auto

Zapewniamy:

  • pełne wsparcie przy formalnościach – np. przy założeniu działalności niemieckiej na miejscu
  • atrakcyjne zarobki w wysokości od 8 do 13 euro na godzinę netto
  • na miejscu zakwaterowanie odpłatne, koszt to 7 euro za dobę od osoby
  • wynagrodzenie wypłacane raz na tydzień

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +4917671334772

Istnieje możliwość aplikowania drogą elektroniczną, pod adresem:

  • adm.info@web.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-w-budownictwie-przy-remontach-wykonczeniach-oberndorf-am-neckar/

ID ogłoszenia: 9215bb66683bcda5