€ 15000 PLN +zakwaterowanie

Praca Niemcy bez języka przy regipsach na budowie od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 1, 2019 04:54

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy rigipsach. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem również bez znajomości języka. Darmowe zakwaterowanie czeka na pracowników.

Stanowisko: Monter zabudowy suchej

Miasto: Frankfurt nad Menem, Gießen, Wetzlar, Niemcy

Zarobki: 15000 PLN miesięcznie

Obowiązki:

  • przygotowywanie stelaży
  • montaż sufitów podwieszanych oraz ścianek z karton gipsu
  • wykańczanie wnętrz – malowanie, szpachlowanie
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.b oraz gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • zdyscyplinowanie, sumienność, niezawodność

Zapewniamy:

  • samochód służbowy
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie przelewane na konto pracownika lub wypłacane w gotówce
  • zatrudnienie na pełny etat
  • nadgodziny płatne +25%
  • ubezpieczenie pracownicze
  • raz na tydzień możliwość pobierania zaliczek
  • odzież roboczą
  • przeszkolenie pracownicze
  • prawo do urlopy
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione w 2-3 osobowych pokojach

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt pod numerem:

  • +49 15 218 168 041

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-budowie-regipsach-bez-jezyka-frankfurt-nad-menem-2019/

ID ogłoszenia: 1745c783f0cb8790