€ 2500-3500/mc

Bez znajomości języka Niemcy praca fizyczna dla pomocnika śmieciarza od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 10, 2021 02:27

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w Berlinie na stanowisku pomocnika śmieciarza. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 2500 do 3500 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Zakres zadań:

  • praca polega na poruszaniu się śmieciarką i zabieraniu odpadów z koszy lub w workach

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy w trudnych warunkach – na zewnątrz, bez względu na warunki pogodowe
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • prawo do płatnego urlopu
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • przyjazną atmosferę
  • zgrany, ambitny zespół
  • uniform służbowy, obuwie oraz rękawice
  • przeszkolenie pracownicze
  • opieka i pomoc przy dopełnianiu spraw w urzędach, bankach itp.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do aplikowania mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/12/2021″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-od-zaraz-dla-pomocnika-smieciarza-berlin/

ID ogłoszenia: 53161b228cc2a8fa