€ stawka godzinowa

Spawacz MIG/MAG – praca w Niemczech Ahaus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ahaus
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Luty 15, 2015 2:06 am

Pilnie poszukiwani spawacze MIG / MAG do pracy w Niemczech na terenie Ahaus. Zatrudnienie przy wykonywaniu konstrukcji metalowych zgodnie z projektem. Konieczne doświadczenie oraz znajomość języka.

Aktualnie dla naszego Klienta, niemieckiej firmy zajmującej się projektowaniem oraz wykonywaniem konstrukcji i elementów metalowych, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko: spawacz MIG/MAG.

Miejsce pracy: Ahaus

Obowiązki:
– spawanie metodą MIG/MAG według rysunków technicznych i specyfikacji
– spawanie konstrukcji stalowych i elementów konstrukcji

Wymagania:
– wykształcenie zawodowe
– znajomość języka niemieckiego na poziomie min. dobrym
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
– aktualne certyfikaty spawalnicze
– prawo jazdy kat. B + własny samochód
– motywacja do pracy na terenie Niemiec

Oferujemy:
– umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
– pracę na pełen etat, na 1 lub 2 zmiany
– odpłatne zakwaterowanie w jednym z naszych domów
– możliwość podnoszenia kwalifikacji
– pomoc Konsultanta (polskojęzycznego) w dopełnieniu nkwestii administracyjnych.

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą “Aplikuj Teraz” lub na adres e-mail: info@fair-torun.pl.

ID ogłoszenia: 98154dde4e2cc553

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Spawacz MIG/MAG – praca w Niemczech Ahaus”

  1. Krzysztof i Piotr Górak na Marzec 25, 2015 @ 5:46 pm

    Jestesmy zainteresowani oferta pracy.Jestemy spawaczami mig mag w niemczech pracujemy od 4 lat posiadamy uprawnienia mamy wszystkie dokumenty niemieckie ubezpieczenia AOK meldunek mamy w miescie Vechta gdzie wynajmujemy mieszkanie.pracowalismy w firmach ATLAS i STANITECH Szukamy pracy bo wtej chwili jestesmy na niemieckim zasilku. niewazna jest miejscowosc a z jezykiem jakos dajemy rade czekam na odpowiedz a reszte dokumentow wysle moj E-mail beata_krzychu@wp.pl