€ stawka godzinowa

Malarz-tapeciarz oferta pracy w Niemczech w budownictwie Ahaus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ahaus
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 1, 2015 03:31

Firma budowlana z Ahaus zatrudni Polskich budowlańców do pracy w Niemczech w budownictwie na stanowisk malarza-tapeciarza przy wykończenia wnętrz, tapetowaniu, malowaniu, tynkowaniu etc.

Aktualnie poszukujemy odpowiednich osób zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku: malarz/tapeciarz.

Wymagania
• znajomość języka niemieckiego na poziomie min. komunikatywnym [warunek konieczny]
• doświadczenie w pracy na tym stanowisku pracy
• prawo jazdy kat. B [mile widziany własny samochód]

Obowiązki
• prace wykończeniowe: malowanie, tapetowanie, szpachlowanie
• tynkowanie, gruntowanie

Oferujemy
• umowę o pracę w Niemczech
• możliwość odpłatnego zakwaterowania
• zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
• świadczenia socjalne
• pomoc Konsultanta polskojęzycznego w dopełnieniu kwestii administracyjnych

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 9054ca30862fabd