€ stawka godzinowa

Pracownik gospodarstwa – Oferta pracy w Niemczech w rolnictwie 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ahaus
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 1, 2015 02:31

Aktualne ogłoszenie do pracy sezonowej w Niemczech dla pracownika gospodarstwa rolnego. Zatrudnienie w rolnictwie przy porządkowaniu obór, karmieniu trzody, obsłudze maszyn etc.

Aktualnie poszukujemy odpowiednich osób zainteresowanych pracą w Niemczech jako: pracownik gospodarstwa rolnego.

Wymagania
• doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym
• prawo jazdy (kategoria B i T)
• dobra znajomość języka niemieckiego (minimum poziom B1: średnio zaawansowany) – warunek konieczny

Obowiązki
• prace w gospodarstwie rolnym – porządkowanie obór, odkażanie, karmienie zwierząt itp.
• obsługa maszyn rolniczych

Oferujemy
• umowę o pracę na pełen etat
• możliwość odpłatnego zakwaterowania
• zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
• świadczenia socjalne
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 20554ca31df21a7f

3 komentarze na “Pracownik gospodarstwa – Oferta pracy w Niemczech w rolnictwie 2015”

  1. Teresa Sowa na luty 23, 2015 @ 10:24

    Jestem zainteresowaną od zaraz . Proszę o kontakt

  2. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  3. slawekciepluch na kwiecień 12, 2015 @ 16:01

    Witam .Jestem zainteresowany oferta ,pochodze z gozpodarstwa rolnego.Prosze o kontakt tel.660218519