€ stawka godzinowa

Praca Niemcy – Operator Maszyn NC/CNC Frezer (maszyny obrabiajace detale do 80 ton)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ahaus
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 1, 2015 02:31

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy pracowników zainteresowanych pracą w Niemczech: Operator Maszyn NC/CNC Frezer (maszyny obrabiające detale do 80 ton).

Wymagania
• Zawód wyuczony jako operator maszyn NC/CNC Frezer
• Obowiązkowa znajomość programu Heidenhain ITNC-530i
• Doświadczenie w obróbce detali jednostkowych
• Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (kabina operacyjna na wysokości 6 metrów)
• Odpowiedzialność
• Pewna, samodzielna praca
• Gotowość do pracy zmianowej
• Umiejętność pracy w zespole
• Prawo jazdy (mile widziane auto)

Obowiązki
• Przygotowanie i obsługa maszyny Soraluce FR 12000/FX 14000 (części obrabiane do 80 ton)
• Zainstalowanie zaciskaczy
• Ręczna zmiana narzędzi
• Obsługa suwnicy
• Kontrola i poprawki programu
• Kontrola obrabianego detalu
• Kontrola pracy i bezpieczeństwa

Oferujemy
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
• Dodatki branżowe
• Umowa o prace na czas nieokreślony
• Pełne wynagrodzenie (także podczas przestoju)
• Ubrania robocze
• Wynagrodzenie wakacyjne i świąteczne
• Szkolenia indywidualne
• Zapewnione zakwaterowanie

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 51754ca30fba1513

Brak tagów