€ 2,70 akord

Sezonowa praca w Niemczech zbiory truskawek od czerwca 2020 bez języka Vechta

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Vechta
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 27, 2020 05:31

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od czerwca 2020 przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w rejonie Vechta i Deindrup bez znajomości języka. Na miejscu zorganizowane jest odpłatne zakwaterowanie dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Lokalizacja: Vechta, Deindrup

Wynagrodzenie: obwiązuje stawka akordowa w wysokości 2,70 euro za 5 kg skrzynkę zbioru

Rozpoczęcie zatrudnienia: od czerwca 2020

Opis stanowiska pracy:

  • praca na polu przy ręcznym zbiorze truskawek

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od kobiet i par
  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność na około 2 miesiące od czerwca 2020

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe od czerwca 2020
  • zakwaterowanie odpłatne w 3-4 osobowych pokojach
  • opcja pobierania zaliczki raz w tygodniu
  • bezpłatny dojazd na pole oraz do sklepu autobusem

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • justyna@beerenobst-moormann.de

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie, pod numerem: 004944478114233

źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-niemczech-2020-przy-zbiorach-truskawek-od-czerwca-vechta-deindrup/

ID ogłoszenia: 6775e7d06e0376b1