€ 12,50/h

Bez języka fizyczna praca w Niemczech od zaraz dla par w sklepie wykładanie towaru Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 17, 2022 1:18 am
  • Wygasa: 9 dni, 5 godzin

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla par również bez znajomości języka. Zatrudnienie w sklepie z Kolonii od zaraz przy wykładaniu towarów. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane będzie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zakres zadań:

  • pilnowanie porządku w alejkach
  • wykładanie towaru
  • przeprowadzanie kontroli jakości i zdejmowanie produktów z półek
  • wycieranie półek
  • zmiana cenówek
  • wystawianie artykułów promocyjnych
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • dostępność od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • świadczenia socjalne
  • odprowadzanie podatku do niemieckiego urzędu
  • dobre zarobki i solidne warunki zatrudnienia
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • za darmo zapewnione zamieszkanie na miejscu
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniży adres mailowy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. fiz/a5/06/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-w-sklepie-od-zaraz-dla-par-wykladanie-towaru-koln/

ID ogłoszenia: 72462ab17554bab6