€ 2500/mc brutto

Dla par bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu kawy Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 23, 2022 02:31

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Kolonii dla par bez znajomości języka przy pakowaniu kawy. Ogłoszenie pracy w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 2500 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Wakaty: 8 miejsc – 4 pary

Opis zadań:

  • kompletowanie zastawów prezentowych z kawą oraz gadżetem, pakowanie, foliowanie
  • obowiązkiem będzie również przygotowanie sobie stanowiska pracy
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności manualne
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz
  • możliwość wykonywania pracy zmianowej
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • pełna punktualność
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • za darmo zorganizowane zakwaterowanie
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • płatny urlop
  • przeszkolenie pracownicze
  • możliwość zatrudnienia dla par i grup

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do aplikowania mailowo, z załączeniem dokumentów takich jak CV, na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w tytule: Pakowanie kawy, Kolonia

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-niemczech-od-zaraz-dla-par-przy-pakowaniu-kawy-bez-jezyka-koln/

ID ogłoszenia: 37663a425916af72