€ 2800-3400/mc brutto

Bez języka od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech jako pomocnik śmieciarza Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 3, 2020 4:41 am

Zatrudnienie na stanowisku pomocnika śmieciarza od zaraz w Norymberdze. Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia. Możliwość skorzystania z zakwaterowania na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza

Miasto: Norymberga, Niemcy

Zarobki: od 2800 do 3400 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca przy odbieraniu odpadów – podstawianie kubłów pod śmieciarkę i załadunek ręczny worków

Wymagania:

  • zaangażowanie
  • dobra kondycja fizyczna
  • zdolność do pracy w grupie
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • dostępność od zaraz
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę 5 dni w tygodniu od 8 do 18
  • na miejscu zorganizowane jest odpłatne zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju z dostępem do wspólnej łazienki i kuchni
  • opcja podjęcia stałej pracy po pomyślnie przebytym okresie próbnym
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Zgłoszenia można wysyłać do 8 listopada 2020, na adres:

  • pl.stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w nagłówku: „Pomocnik śmieciarza, Norymberga – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-dla-pomocnika-smieciarza-bez-jezyka-norymberga-2020/

ID ogłoszenia: 6985f9eb793415ab