€ 9,50/h brutto

Niemcy praca sezonowa od zaraz przy zbiorach winogron bez języka w Walldorf 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Walldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 9, 2021 02:50

Oferta sezonowej pracy w Niemczech 2021 dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w winnicy z Walldorf przy zbiorach winogron z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy w winnicy

Lokalizacja: Walldorf, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Opis stanowiska pracy:

  • ścinanie oraz pakowanie kiści winogron

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • własne ubrania do pracy

Zapewniamy:

  • darmowe lokum zorganizowane w niedalekiej odległości od winnicy
  • zatrudnienie od zaraz na czas określony
  • uczciwe wynagrodzenie
  • możliwość pobierania zaliczek
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia na miejscu

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższa ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres poniższy:

  • pl.stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w tytule: „zbiory winogron od zaraz Walldorf – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-przy-zbiorach-winogron-bez-jezyka-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-2021-walldorf/

ID ogłoszenia: 7966189859dcec08