€ 1800 netto+zakwaterowanie

Bez języka praca Niemcy od zaraz jako pomoc kuchenna w restauracji z Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 11, 2022 02:14

Restauracja z Monachium poszukuje od zaraz pomocy kuchennej dyspozycyjnej do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym zapewnionym na miejscu wraz z wyżywieniem.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Pensja: 1800 euro netto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na kuchni jako pomocnik
  • do zadań należeć będzie dbanie o porządek, praca na zmywaku, samodzielne opracowywanie składników (mycie, krojenie, szatkowanie), obsługiwanie sprzętów kuchennych, wynoszenie śmieci itp.

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy
  • motywacja
  • wysoka kultura osobista
  • optymizm
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • rzetelność
  • zdolność do pracy w grupie
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech dla najlepszych
  • pracę w zgranej atmosferze
  • niemiecką umowę o pracę
  • pełny etat
  • darmowe wyżywienie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pomoc kuchenna, Monachium 2022”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-dla-pomocy-kuchennej-bez-znajomosci-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 413636991473959e